РУССКИЙ ENGLISH
Advokat-24.info

Právní služby pro Vás.
24 hodin denně,
7 dní v týdnu.


Kashitsyn Denis:

Advokát JUDr. Kašicyn Denis je ruským advokátem, zapsaným v rejstříku Moskevské městské advokátní komory pod ev. č. 77/9184 a českým advokátem, zapsaným v rejstříku České advokátní komory pod evidenčním číslem 13822. Členství v advokátní komoře v Rusku (Hl. m. Moskva) umožňuje poskytovat klientům služby a poradenství v oblasti ruského práva přímo v České republice a to v českém, anglickém a slovenském jazyce, což je nespornou výhodou pro klienta, znamenající vyhýbání ztrátě času vyhledáváním ruského advokáta v Rusku (ev. odborníka na ruské právo) a určité jazykové barieře (ev. zajištění tlumočníka, ovládajícího ruskou právnickou terminologii), což šetří čas klienta a zajišťuje odborné tzv. „Russian law desk“ služby – služby český mluvicího ruského advokáta v oblasti ruského práva v České republice, nikoliv prostředníka mezí ruským advokátem a klientem.

Hlavním zaměřením je mezinárodní obchodní, rodinné a občanské právo s převalujícím mezinárodním prvkem a výkon rozsudku a rozhodčích nálezů.

Spolupráce s řadou ruských, běloruských a ukrajinských advokátů umožňuje zajistit poskytování právních - advokátních služeb v Rusku, Bělorusku a na Ukrajině.